В день, коли тюльпани своїми жовтими, фіолетовими і червоними пелюстками дарують нам найперше пахощі весни, а сонце світить яскравіше, я хочу побажати тобі, моя рідна сестричка, жіночого щастя! Нехай любов осяє тебе, надихаючи на нові звершення!

Моя дорога сестричка! Ти сама рідна, близька, тепла і мила! Залишайся завжди такою ж красивою! Всі квіти світу і посмішки тільки тобі в цей радісний свято! З 8 Березня!

Для улюбленої сестри мені нічого не шкода — бажаю тобі і зірку з неба, і руку принца, і білого коня на додачу!

Сестричку рідну хочу привітати з 8 Березня, та побажати не розлучатися зі своїми мріями і завжди залишатися молодою. Кохання у вигляді перевернутої цифри 8 — нескінченної! Бажаю, щоб тебе оточували тільки добрі люди, а в житті хай буде більше тепла і сонця.

Мила сестричка моя! В цей прекрасний весняний день, хочу привітати я тебе з 8 березня! Бажаю тобі щастя, посмішок, веселощів, щоб життя була сповнена позитиву! Бажаю тільки гарного настрою, а також виконання бажань і виняткових успіхів у досягненні намічених цілей! З Весняним святом тебе!

Сестричка, тобі, як завжди, вдається виглядати свіжо і привабливо. За очі багато за це називають тебе відьмою, але я то знаю, що ти найдобріший у світі людина! Вітаю з 8 Березня, бажаю ніколи не ходити до лікаря, бути прекрасною без салонів і радісною просто так.