Коханий мій, з 23 лютого! Ти — моя опора і підтримка в житті, дякую тобі за це! Нехай твоє життя наповнюють любов, тепло, радість! Хочу побажати тобі міцного богатирського здоров’я. Удачі і успіху у всіх починаннях, терпіння на те, щоб довести до кінця все, що задумалося! Люблю тебе!

Милий мій, вітаю тебе від щирого серця з Днем захисника Вітчизни! Хочу побажати тобі всього самого найкращого, щоб всі твої мрії здійснилися, і все складалося в житті, як хочеш саме ти! Завжди залишайся таким сміливим, мужнім, сильним і просто справжнім чоловіком! І не забувай, що я в будь-яку хвилину готова підтримати тебе і бути поруч!

Дорогий мій, вітаю тебе з святом мужності — з 23 лютого! Вже не знаю, що там щодо Вітчизни, а я в тобі завжди впевнена. Твердо знаю, що ти захистиш, завжди прийдеш на допомогу, підтримаєш, просто піднімеш настрій. І тому кажу з упевненістю, що ти найкращий чоловік на землі, і безмежно пишаюся тобою!

Сьогодні, 23 лютого я дарую тобі щирі вітання! Знаєш, ти самий чудовий: добрий, вірний, уважний, розумний, сильний, надійний, хоробрий! З тобою не пропадемо ні я, ні наша країна, серйозно кажу, і я дуже пишаюся тобою! І бажаю тобі завжди залишатися таким і, звичайно ж, бути щасливим!