Милі вихователі найдорожчих чоловічків, які тільки можуть бути, — наших діток! Вітаємо ваш дружний колектив з Міжнародним жіночим днем. Ми вдячні вам всім за те, що діти з радістю йдуть в дитячий сад, а повертаються веселими, чистими, радісними. А як багато ви вже встигли навчити наших дітей! Низький вам уклін, міцного здоров’я і особистого щастя.

Наші улюблені вихователі! У день 8 Березня прийміть наші щирі вітання і визнання в любові. Ви – наші другі мами. Дивно, як у вас вистачає душевного тепла для всіх! Спасибі вам за ваші величезні, добрі серця. Щастя вам і весняного настрою!

Вітаю шановних вихователів наших діточок з Міжнародним жіночим жнемо. Величезне вам спасибі, за те, що виховуєте, вчіть і бережете наших діток, як своїх. Бажаю вам якомога більше терпіння, здоров’я і міцних, немов сталь, нервів. Праця вихователя неоціненний!

У цей світлий, весняний день вітаємо вас із святом жіночності. Ви – наші помічниці і вірні друзі. Так будьте ж завжди легкі і задорны, веселі і життєрадісні. Хай здоров’я не підводить, а зарплата приємно дивує. З 8 Березня!

Шановні вихователі, вітаю вас з Міжнародним жіночим днем. На ваші тендітні плечі взваливалась вкрай важка ноша — виховання дітей. Величезне вам спасибі. Нехай ваше життя буде схожа на чарівну казку, хоча б один день в році, цей день 8 Березня.