Бажаю тобі ослепляющей жіночності, леденить душу краси і пару штабелів справжніх чоловіків!

Так багато зірок на небі, але ти, рідна, яскравіше за всіх. Ти осяває світлом позитивним. Побачивши тебе всього лише раз, хочеться дивитися у твій бік знову і знову. З 8 Березня тебе, моя зірочка!

Ти так прекрасна і неповторна, як пісня солов’я на ранкової зорі. Нехай цей святковий день принесе тобі жменьку довгоочікуваного щастя, тепла і затишку. Нехай кожне спів птахів нагадує тобі, наскільки ти неперевершена! Зі святом весни, рідна!

Зі святом, моя улюблена. В цей жіночий день, я подарую тобі троянди. Але з твоєю красою вони не зрівняються. Я бажаю тобі здоров’я, а я буду завжди поруч оберігати тебе разом з ангелами. Я люблю тебе до безконечності.

Дорога, пам’ятай, не тільки Шанель №5 приваблює чоловіків, але і запах смаженого з цибулькою м’яса, і тонкий аромат моторного масла, і чудове пахощі новенької гуми — все це діє на них збуджуюче! Застосовуй таємні знання з розумом! Зі святом!

Могутня сила найжіночнішого свята змушує мене мужньо і смиренно схилити коліна перед твоєю дивною красою, твоїм витонченістю, ніжністю твоєї душі і прекрасного серця! Нехай сила 8 березня завжди прибуде з тобою і продовжує змушувати захоплюватися тобою щодня!

Сьогодні святкуємо жіночий день! 8 березня! Будь завжди яскравою, веселою дівчиною. Ніколи не сумуй! Завжди посміхайся! Твоя усмішка чудова, вона осяває світ! Нехай у твоєму житті будуть тільки приємні пригоди, які надихають тебе.

В цей день ти сама красива, сама бажана, ніжна, мила, єдина з мільйона. Я вітаю тебе з 8 Березня — це свято був створений для тебе! Бажаю щоб ти завжди прикрашала собою моє життя, а очі світилися від щастя, ти божественна!

Самої жіночною і ніжною дівчиною на планеті Земля в день Весни 8 Березня хочу побажати світовий океан щастя, безкрайні простори везіння і небесної краси! Нехай твоє ангельське чарівність і доброта зроблять тебе коханою, єдиною і неповторною!

Нехай твоє волосся пахнуть навесні, а губи — бадьорить кава. Нехай свіжість твого обличчя нагадує ясну чистоту ранку, а дзвінкий голосок — веселих, веселих пташок. І нехай березнева крапель заспіває мої вітання з цим істинно жіночим святом!