Радості, щастя і веселощів вам, приємні ви наші дами. Сімейної стабільності і яскравих вражень, фінансової незалежності, достатку і благополуччя, милі ви наші.

Давайте з сьогоднішнього дня станемо добрішими: захотілося всипати в чай колезі проносного, не відмовляйте собі в задоволенні — насипте! Але замініть оригінальний продукт цукром або почастуєте пиріжком, адже 8 Березня — день любові, мудрості і … підступності!

Дорогі дівчатка, з 8 березня вас! Бажаю щоб кожен день вашого життя чудової приносив вам море позитивних емоцій і з кожним наступним днем вам все більше і більше хотілося підкорювати світ. А ваша сонячна усмішка і настрій обов’язково посприяють цьому.

Дорогі жінки! Нехай це чудове свято прикрасить ваше життя, як ви прикрашаєте собою цілий світ. Цветите так ніжно і чудово, немов безстрашні проліски, які прагнуть пробитися крізь тане сніг. Ви — уособлення весни, краси і витонченості.

Щиро від душі вітаю з 8 Березня милих дам! Побажаю вам величезного уваги і гору подарунків від чоловіків і щоб частіше говорили їм дам. Нехай вам частіше хочеться від душі відпочити та заморочити! Нехай життя буде щасливим, а головною трудністю стане — вибрати, яку сукню вдягнути, щоб зачарувати чоловіка.

В такий світлий, дивний жіночий свято поспішаю побажати Вам море позитиву і позитивних емоцій, щастя, здоров’я, успіхів у роботі. Терпіння і гармонії, любові і вірних друзів.

Досягти майстерності екстра-класу в таємній науці управління мужами і оволодіти мистецтвом сильної руки і непохитної волі, щоб напоумляти і направляти коханих чоловіків в потрібну Вам сторону і нехай вони будуть щасливі, думаючи, що перед ними — слабка стать!

Дорогі колеги! Високі і низенькі, худенькі і товстенькі, серйозні і смішні. Сьогодні, в перший весняний свято, ви все — очаровашки, симпатяшки, привлекашки і милашки. Нехай вам подфартит в удачі, пощастить у коханні і поддакнет у зарплаті!

Чарівні дівчатка, девчулички, девченочки, з 8 березня вас! Щоб цей день був сповнений щастя, радості, поцілунків і обнімашек від ваших справжніх принців, які вже поспішають вас підкорювати знову і знову. Нехай кожен день вашого життя буде прекрасний, як і у цей чудовий день!

З весняним жіночим святом, дорогі наші королеви! Гордо восседайте на офісних тронах! Нехай ваша скарбниця поповниться щедрими преміями, доплатами і підвищеннями окладу! Нехай ваша корона краси, чарівності і привабливості сяє яскравіше весняного сонця!

З 8 Березня! Мудрі, світлі, милі, добрі і вічно юні леді! Нехай у цей весняний свято проза життя поступиться місце феєричних емоцій та яскравих подій! Нехай мікс з аромату улюблених парфумів та квітів радує і надихає! Нехай чоловіки звертають шиї від вашої краси! Зіркових перемог і небачених висот!