Я люблю тебе — дотики, від яких кидає в тремтіння; погляд, від якого біжать мурашки по шкірі і підкошуються ноги; голос, який змушує мене тремтіти настільки, що іноді я не розумію сенс сказаного. Твої слова… В них стільки ніжності, ласки, тепла, що мої щоки починають палати, стає жарко в грудях і у всьому тілі. Обожнюю тебе!

Автор: Наталія Кулдошина

Думаю, що саме про нашу любов пишуть вірші, складають пісні, створюють фільми. Дякую долі за нашу випадкову невипадкову зустріч. Почуття любові до тебе допомагає мені щомиті, щогодини творити, працювати. Моя душа співає цілий день в передчутті вечора! Вірю, що моє почуття взаємно, і ніщо не розлучить нас.

Шекспір і Пушкін оспівували любов чудовими віршами. І хоч я не можу відобразити почуття до тебе у пісні чи картині, знай, що лише для тебе в моїй душі прокидається і поезія, і музика. Любов до тебе підносить мене і надихає на прекрасні думки і вчинки.

Знаєш, за що люблю тебе? За те, що не ображаєш, встаєш вранці і тепло мені даруєш своєю посмішкою. Ще я люблю тебе за солодкі промови, що шепочеш мені вночі і вдень, тримаючи за руки, за плечі. Немає слів, щоб виразити повноту почуттів моїх. Є тільки одне — Люблю, більше за життя своєї тебе я люблю.

Якщо правду кажуть, що немає нічого прекрасніше любові, то я можу принести тобі самий прекрасний подарунок на Землі!

Любов. Ім’я і почуття. Найголовніше в житті нашої почуття. На любові тримається все хороше, справжнє і вартісне. Пощастило тим, кому довелося осягнути це прекрасне почуття. Щастить тим, хто в любові живе і «купається». Люблю тебе. Це не просто слова, а моє щире визнання в глибокому почутті.

Ми, подібно крапельками ранкової роси, отражаемся в променях яскравого світла. Тепло і мир у наших душах сплітаються воєдино ліричними нитками. Я не можу уявити себе без тебе, мені треба постійно відчувати тебе поруч. Ти – те, чим я живу, харчуюся і дихаю.

З твоєю появою моє життя наповнена яскравими фарбами, кольорами. Кожен день тепер має глибокий сенс, а відчуття щастя, гармонії, задоволення від кожної прожитої хвилини постійно оселилася в моєму серці. І все завдяки тобі. Я тебе люблю!

Я давно вже існую як продовження тебе. Навіть коли тебе немає поруч, я можу подумки сваритися і жартувати над тобою. Але все це можливо до тих пір, поки ми дихаємо з тобою одним повітрям і думаємо одними думками. Моя любов до тебе — це мій земний рай.

З тих пір, як ми зустрілися, всі мої думки зайняті тільки тобою. Ніжність і любов до тебе переповнюють мене. Хочеться говорити тільки про тебе, писати про тебе вірші, складати пісні. Спасибі за твою усмішку, за твою любов! Нехай любов з нами залишиться назавжди!