Дорога, пам’ятай, не тільки Шанель №5 приваблює чоловіків, але і запах смаженого з цибулькою м’яса, і тонкий аромат моторного масла, і чудове пахощі новенької гуми — все це діє на них збуджуюче! Застосовуй таємні знання з розумом! Зі святом!

В цей день ти сама красива, сама бажана, ніжна, мила, єдина з мільйона. Я вітаю тебе з 8 Березня — це свято був створений для тебе! Бажаю щоб ти завжди прикрашала собою моє життя, а очі світилися від щастя, ти божественна!

У цей день, присвячений жінкам, я хочу зізнатися, наскільки велика моя любов, яка зростає з кожним днем, побажати не тільки тобі, а нам двом, щоб вона не згасала ніколи. Щоб ти продовжувала бути найяскравішою зіркою на моєму небосхилі і залишалася найпрекраснішій і умнейшей з жінок, яких я коли-небудь зустрічав на Землі. Вітаю тебе, бажаю щасливого життя без туги і печалі.

Сьогодні тільки твій день, сьогодні ти — богиня. Сьогодні ти можеш спати до обіду, ніжачись у теплій постелі під яскравими променями весняного сонця. Сьогодні тобі не потрібно думати про домашніх справах і проблемах, сьогодні ти маєш право на відпочинок. А все тому, що сьогодні велике свято — 8 Березня. Кожен день ти витрачаєш багато сил на те, щоб робити мене щасливою, ти моя опора, моя підтримка, ти моє світло в темному коридорі життя. І, якщо б я міг, я б кожен день зробив святом в твою честь. Коли весь світ крушится, лише в твоїх очах я бачу сенс і спосіб жити далі. Ти неймовірна, ти прекрасна. Так нехай же в цей день з твоїх губ не сходить посмішка, нехай кожна пісня, що повернулися з півдня птахів, звучить для тебе. ТИ кожен день робиш світ прекрасніше, опромінюючи його своєю красою, так нехай же в цей день, весь світ буде біля твоїх ніг, щоб зробити тебе трішки щасливішими, адже ти це заслужила. Вітаю тебе, кохана моя, з цим воістину прекрасним днем!

Так багато зірок на небі, але ти, рідна, яскравіше за всіх. Ти осяває світлом позитивним. Побачивши тебе всього лише раз, хочеться дивитися у твій бік знову і знову. З 8 Березня тебе, моя зірочка!

Ти так прекрасна і неповторна, як пісня солов’я на ранкової зорі. Нехай цей святковий день принесе тобі жменьку довгоочікуваного щастя, тепла і затишку. Нехай кожне спів птахів нагадує тобі, наскільки ти неперевершена! Зі святом весни, рідна!

Зі святом, моя улюблена. В цей жіночий день, я подарую тобі троянди. Але з твоєю красою вони не зрівняються. Я бажаю тобі здоров’я, а я буду завжди поруч оберігати тебе разом з ангелами. Я люблю тебе до безконечності.

Могутня сила найжіночнішого свята змушує мене мужньо і смиренно схилити коліна перед твоєю дивною красою, твоїм витонченістю, ніжністю твоєї душі і прекрасного серця! Нехай сила 8 березня завжди прибуде з тобою і продовжує змушувати захоплюватися тобою щодня!