Коли ти близько, серце стукає у сто разів швидше, а тіло відривається легко, безтурботно від землі і летить. Нескінченно коханий, вітаю! Нехай кожна мить дня народження відчуття від любові і життя будуть сильніше, гостріше.

Бажаю, мій улюблений, щоб у твоїй трудової діяльності траплялися лише чесні і порядні партнери, аферисти нехай ніколи не з’являються в полі твого погляду, нехай завжди буде на вищому рівні.

Найрідніша і кохана, хочу побажати тобі неземного щастя, тільки світлих, безтурботних і веселих днів, взаєморозуміння у всіх сферах твого життя, і давай створимо міцний, довговічний і невразливий союз.

Коханий мій, нехай цей день народження стане одним із самих щасливих і вдалих у твоєму житті: нездійсненна мрія збудеться, дрібні негаразди вирішаться самі собою, критичні ситуації пройдуть стороною.

Бажаю досягти того кар’єрного рівня, якого ти заслуговуєш, нехай найбільш привабливі і дорогі проекти віддають тобі в розробку, йди до своєї мрії, а я стану твоїм надійним тилом, буду у всьому підтримувати.

Мій дорогий чоловік, вітаю тебе з цим чудовим днем! Залишайся завжди таким же бадьорим і енергійним, веселим і добрим, нехай твій життєвий шлях завжди буде світлим і прямим! А я обіцяю бути поруч і в усьому підтримувати тебе.