Зі святом, моя улюблена. В цей жіночий день, я подарую тобі троянди. Але з твоєю красою вони не зрівняються. Я бажаю тобі здоров’я, а я буду завжди поруч оберігати тебе разом з ангелами. Я люблю тебе до безконечності.

Ти найкрасивіша і найбажаніша жінка на нашій планеті — що можна побажати тобі? Нехай всі троянди світу при вигляді тебе в’януть від заздрості!

В цей день ти сама красива, сама бажана, ніжна, мила, єдина з мільйона. Я вітаю тебе з 8 Березня — це свято був створений для тебе! Бажаю щоб ти завжди прикрашала собою моє життя, а очі світилися від щастя, ти божественна!

Ти так прекрасна і неповторна, як пісня солов’я на ранкової зорі. Нехай цей святковий день принесе тобі жменьку довгоочікуваного щастя, тепла і затишку. Нехай кожне спів птахів нагадує тобі, наскільки ти неперевершена! Зі святом весни, рідна!

У цей день, присвячений жінкам, я хочу зізнатися, наскільки велика моя любов, яка зростає з кожним днем, побажати не тільки тобі, а нам двом, щоб вона не згасала ніколи. Щоб ти продовжувала бути найяскравішою зіркою на моєму небосхилі і залишалася найпрекраснішій і умнейшей з жінок, яких я коли-небудь зустрічав на Землі. Вітаю тебе, бажаю щасливого життя без туги і печалі.

Сьогодні святкуємо жіночий день! 8 березня! Будь завжди яскравою, веселою дівчиною. Ніколи не сумуй! Завжди посміхайся! Твоя усмішка чудова, вона осяває світ! Нехай у твоєму житті будуть тільки приємні пригоди, які надихають тебе.

Нехай твоє волосся пахнуть навесні, а губи — бадьорить кава. Нехай свіжість твого обличчя нагадує ясну чистоту ранку, а дзвінкий голосок — веселих, веселих пташок. І нехай березнева крапель заспіває мої вітання з цим істинно жіночим святом!

Самої жіночною і ніжною дівчиною на планеті Земля в день Весни 8 Березня хочу побажати світовий океан щастя, безкрайні простори везіння і небесної краси! Нехай твоє ангельське чарівність і доброта зроблять тебе коханою, єдиною і неповторною!