Сьогодні вітаємо з Днем народження нашого пустотливого хлопчиська, нашу радість, нашу гордість! Пронеси свою чарівність і безпосередність через роки, ставши справжнім, мудрим, міцним і сильним чоловіком. І нехай все, що ти хочеш, неодмінно збудеться!

З Днем народження, дорогий хрещеник! Нехай у твоєму житті завжди будуть лише щирі люди, позитивні емоції, сильна і чиста любов. Ти дуже сонячний, усміхнений та чудовий чоловічок! Нехай улюблена справа приносить тільки задоволення і радість.

Мій милий хрещеник, рости, дорослішим, йди на світло, який відбувається з твоєї душі. Не живи так, як диктує тобі суспільство, телевізор і соціальні мережі. Слухай чуйне серце своє і надійся на Бога, захисника та путівника твоєму житті. З Днем народження!

Мій улюблений малюк, хресний синку, вітаю тебе з Іменинами! Рости справжнім міцним чоловіком, не давай себе гнобити, не піднімай руки на жінку, люби і цінуй свою матусю і просто будь гідним людиною, якою будуть пишатися навіть нащадки!

Улюбленого крестничка з днем народження вітаю! Шляхи Господні несповідимі, але ти гідно йдеш по життю. Пишаюсь твоїми успіхами. Нехай і далі ангел-охоронець буде завжди поруч! Міцної сім’ї тобі бажаю, наповненою любов’ю і взаимоуважением. Мрій, дерзай і все вийде!

Бажаю тобі, дорогий хрещеник, щоб ти був гарний, як Том Круз, сильний, як Геракл, і розумний, як Хокінг. Нехай ти будеш найпомітнішою постаттю серед друзів, а якщо не всі мої бажання будуть виконуватися, просто знайди собі непоказних друзів. З Днем народження!

Мій милий хрещеник, бешкетник і непосида. Скільки ж веселощів і проказ ти вносиш в моє життя. Так нехай же серце твоє б’ється тільки від щастя, посмішка не сходить з твого обличчя. Я вітаю тебе з Днем народження. І бажаю багато веселощів, сміху, радості.

Дорогий Хрещеник! Нехай у твоєму житті буде стільки здоров’я, щастя і позитиву, щоб мені ніколи не довелося за це молитися! Нехай проблеми будуть тільки смішними, гроші тільки великими, а кохання тільки вірною! Нехай про те, щоб збулися твої мрії подбав «Газпром», про твою удачу – Птах щастя, а проконтролював їх роботу Господь Бог! З Днем народження!