Улюблений дядько, вітаю з Днем захисника Вітчизни! Будь щасливий і здоровий, люби і будь любимо. Твердо рухайся до поставленим цілям, нехай завжди з тобою будуть удача, терпіння і трохи здорового авантюризму. Не підводять вірні друзі, цінують і поважають рідні.

Дядько! Ти, як ніхто інший, знаєш, як личить поводитися справжньому чоловікові! Ти завжди мав і будеш володіти якостями воїна: ти сміливий, наполегливий, наполегливий у своїх справах і строгий у прийнятті рішень! Здоров’я тобі і доброї життя, з 23 Лютого!

Дядьків, з 23 Лютого! В душі хай музика грає, серце співають пташки… А зовні будь суворим і серйозним чоловіком! Не допускай проблем у родині, з друзями і в житті; живи за чітким маршрутом, завжди знаючи, що потрібно робити. І головне — здоров’я!

Дорогою дядько, з 23 Лютого! Будь маршалом на полі свого життя, нехай всі фортеці здаються без бою і в одній з них знайдеться твоя прекрасна принцеса. Нехай атаки будуть тільки грошовими, залпи – з радісних подій, а переможний салют не змовкає довгі роки.

Мій дядько, ти – справжній герой, з 23 Лютого тебе. Бажаю залишатися завжди таким мужнім і сміливим. Ніколи не відступати від своєї мети і досягати її. З Днем захисника Вітчизни!

Тебе — мого дорогого улюбленого дядька з задоволенням вітаю з особливим чоловічим днем – 23 Лютого і з радістю бажаю заслуженого благополуччя і щасливого життя! Ти завжди є для мене прикладом. Твої мужні добрі вчинки завжди надихають мене на вчинення подібних дій. Ти справжній благородний чоловік, здатний захистити справедливі інтереси. Великих успіхів тобі і удачі, любові і поваги оточуючих тебе рідних, близьких і знайомих!

Сердечно вітаю тебе з 23 лютого! Богатирського тобі здоров’я і сил, щоб залишатися такою ж надійною опорою і захистом для своєї родини! Бажаю досягати поставлених цілей з легкістю, підкоряти всі намічені вершини. Хай буде завжди гарний настрій і спокій у душі!