Сьогодні, в переддень Дня захисника Вітчизни ми хочемо зачитати привітання для вас! Ви — майбутні захисники нашої країни, тому бажаємо вам бути здоровими, витривалими, сильними, нічого не боятися і вміти приймати правильні рішення! І, звичайно ж, нехай і в навчанні, і в житті вас завжди супроводжує успіх! А позитивний настрій нехай допомагає долати будь-які перешкоди!

Хлопці! Від усієї душі вітаємо вас із Днем захисника Вітчизни! Бажаємо вам добре вчитися, не лінуватися, бути спортивними, витривалими, хоробрими! Пам’ятайте, що вам ще служити Батьківщині, а нам – пишатися вами! Нехай у вас обов’язково все буде добре, і завжди буде веселий настрій! Вірте в себе – і все у вас складеться вдало!

Хлопчики! Всім нашим дружним дівочим колективом вітаємо вас з 23 лютого! Вчіться на круглі п’ятірки, не прогуливайте фізкультуру, захищайте нас і просто будьте умничками! Коли-небудь на вас буде сподіватися і вся наша країна! Ну і, звичайно ж, будьте завжди в чудовому настрої, ніколи не сумуйте! І спасибі вам за прекрасний вихідний в цій нескінченній третьої чверті!

Бажаю вам навчитися захищати себе та інших не тільки від комп’ютерних монстрів, але і від справжніх загроз — виклику до директора, двійки і не зробленої домашньої роботи!

Хлопчиками народжуються не дарма: героїв не вибирають, ними стають! Вітаю з 23 лютого і бажаю вам стати справжніми героями, майбутніми захисниками, здатними не тільки мужньо і холоднокровно приймати рішення, але і вести себе гордо й достойно!

Дорогі хлопці, наші маленькі справжні чоловіки. З святом вас, з Днем захисника Вітчизни. Будьте завжди сильними, сміливими і відважними. Захищайте своїх рідних, близьких і, звичайно ж, любіть свою улюблену Батьківщину. І хай збудуться всі мрії!

Наші чудові, дорогі хлопчики. Вітаємо вас зі знаменною 23 лютого! Вам, як майбутнім воїнам і доблесним захисникам Батьківщини, бажаємо зміцнювати здоров’я, більше займатися спортом, бути мужніми, сильними і спритними. Щоб ви могли успішно досягати поставлені цілі. Нехай удача супроводжує вас!

Бажаю вам вирости вірними захисниками не тільки дівчинок, але й своїх принципів: будьте сильними і справедливими, добрими і сміливими!

Обов’язок кожного хлопчика бути захисником не тільки Батьківщини, але і своєї сім’ї! Зараз ви молоді і багато чого не розумієте, але запевняю вас, все прийде з часом. Майбутні захисники, з 23 лютого! Нехай ваш довгий шлях буде осяяний зірками перемог і досягнень!