Космічного щастя і везіння бажаю тобі, моя маленька зірочка! Доню, нехай іменинний день сяє радістю і переливається різнобарв’ям посмішок. Нехай стежка твого життя перетвориться на широку дорогу успіху і удачі!

Мила донечка, ясне світло мого життя! Бажаю побільше яскравих днів, радісних зустрічей, вірних друзів і довгої цікавою життєвої дороги!

Моє маленьке ангелятко, хай цей день стане самим веселим. Хай сонечко зігріває тебе своїми промінчиками. Рости і усміхайся. Загадуй бажання і побільше мрій. Будь здоровою і наповнюй цей світ добром і світлом!

Пустотлива стрибуха, жвава дівчинонько! Ось ще на рік дорослішими стала ти, доню кохана! Хай навколо тебе, як у казці, панує доброта і сміх твій, як гірський струмок, дзвінко ллється. Подарунки нехай припадуть до серця!

Вітаємо, доню, тебе дружною сім’єю та іграшки разом з нами, і сонечко на небі – всі бажають: в іменинний день сміятися, одягатися, танцювати, дути на свічки і грати! Рости найщасливішою!

Настрій сьогодні для запальних танців та пісень веселих, подарунків, квітів повна хата! Доня моя ненаглядна, нехай світло дня народження, як світло твоїх очей, несе величезне щастя. Нехай серцева моя любов оберігає тебе.

Ошатне плаття, бант, привітання… Сьогодні, моя рідна, ти озаряешься особливим світлом. Дочушка, нехай феї з казок принесуть тобі: смішинки, веселинки, ласощі та виконання найбільш важливих і найпотаємніших бажань!

Як берізка стан твій стрункий. Ти мила як весняний світанок. Доню, мила, сама ніжна, вітаю, кохана, з чудовим днем народження! Тобі крокувати дорогами зоряними і вірити всім серцем в свою удачу.

Доню, зустрічай день народження з відкритою всього нового і незвичайного душею. Нехай свіжим вітром в серці вривається радість і відчуття щастя. Починай вигадувати і творити з любов’ю свій життєвий шлях!

Як часто ти будеш стояти на розвилці доріг, доню моя! Але нехай кожен раз внутрішній голос доброти, честі, справедливості і любові вказує вірний напрямок. Вітаю тебе з дорогоцінним днем – днем народження!

Розцвітаєш, хорошеешь з кожним днем, доню! Свято яскравий твого сонячного народження нехай запам’ятатися: веселими танцями та душевними піснями, що радують подарунками, ніжними квітами. А заповітні мрії здійсняться швидше!