Ми, подібно крапельками ранкової роси, отражаемся в променях яскравого світла. Тепло і мир у наших душах сплітаються воєдино ліричними нитками. Я не можу уявити себе без тебе, мені треба постійно відчувати тебе поруч. Ти – те, чим я живу, харчуюся і дихаю.

З твоєю появою моє життя наповнена яскравими фарбами, кольорами. Кожен день тепер має глибокий сенс, а відчуття щастя, гармонії, задоволення від кожної прожитої хвилини постійно оселилася в моєму серці. І все завдяки тобі. Я тебе люблю!

Я давно вже існую як продовження тебе. Навіть коли тебе немає поруч, я можу подумки сваритися і жартувати над тобою. Але все це можливо до тих пір, поки ми дихаємо з тобою одним повітрям і думаємо одними думками. Моя любов до тебе — це мій земний рай.

З тих пір, як ми зустрілися, всі мої думки зайняті тільки тобою. Ніжність і любов до тебе переповнюють мене. Хочеться говорити тільки про тебе, писати про тебе вірші, складати пісні. Спасибі за твою усмішку, за твою любов! Нехай любов з нами залишиться назавжди!

Справжнє щастя для мене настає тоді, коли ти поруч. Для мене ти як повітря, без якого просто нереально прожити, ти – моя мрія, воплотившаяся в реальність. Моя любов до тебе назавжди і всупереч всім на зло вона сильніше з кожним днем. Люблю тебе.

Найчастіше любов приходить до молодим і юним – і на все життя. А ми довго шукали один одного і зустрілися на середині шляху. Наша любов – це нагорода за зроблені у минулому помилки. І тому ми ще дбайливіше будемо зберігати наші почуття один до одного. Хай багаття нашої любові яскраво горить довгі роки!

Сонце стало світити спекотніше, зірки – яскравіше, струмки дзвенять дзвінкіше з тієї хвилини, коли ми познайомилися. У мене відчуття, що Земля стала крутитися в іншу сторону з моменту нашої зустрічі. Я кохаю тебе до безтями. Сподіваюся, що моє почуття взаємно. Нехай ми будемо тими двома половинками, які знайшли один одного!

Любов, яку я відчуваю до тебе, не має меж, як Всесвіт заповнена сяючими зірками, як галактика, але найбільше вона схожа на Землю — адже вона єдина!

Без тебе Земля здавалося б просто порожній, непривітній точкою у Всесвіті, але з тобою вона стає справжнім Едемом!

Я люблю тебе — дотики, від яких кидає в тремтіння; погляд, від якого біжать мурашки по шкірі і підкошуються ноги; голос, який змушує мене тремтіти настільки, що іноді я не розумію сенс сказаного. Твої слова… В них стільки ніжності, ласки, тепла, що мої щоки починають палати, стає жарко в грудях і у всьому тілі. Обожнюю тебе!

Автор: Наталія Кулдошина

Я дивлюся в твої світлі очі і бачу в них віддзеркалення нашого майбутнього. Бачу затишний будиночок з зеленим садом, бачу наших діток, весело хохочущих неподалік і відчуваю тепло, що зігріває нашу сім’ю. Я люблю тебе і хочу присвятити своє життя тільки тобі!