Прийміть щирі вітання з першим весняним святом! Дякуємо за цікаві уроки, за те, що вчіть нас ставити цілі і йти вперед. Ми раді щодня бачити Ваш добрий погляд, слухати приємний голос. Хай перші весняні промені подарують Вам тепло і щастя. Бажаємо процвітання в роботі, благополуччя в житті, міцних нервів і любові!

Наша неповторна, світла і чуйна! Сама жіночна і розумна, наша чудова вчителька! Цей довгоочікуваний весняний свято створений, щоб ми могли радувати Вас! Щоб ви наповнювалися щастям і енергією від сотень чудових слів! Спасибі Вам за те, що Ви у нас є!

Весна — пора квітів, усмішок і натхнення. Спасибі Вам (ім’я), що вкладаєте в кожне заняття свою душу і надихаєте нас йти вперед і вірити в свої сили. Вітаємо Вас з прекрасним святом весни, нехай вона живе у Вашому серці!

Весна – це пробудження природи, а вчитель – її диво. Тільки вчитель сіє восени, ростить взимку, а збирає плоди своєї праці навесні. Тільки вчитель веселий і цветущ в будь-який час року, заряджений дитячою радістю і позитивом. У день 8 Березня, в день жіночості і краси бажаємо вам зберегти все краще, що є у вас, у вашій професії на довгі роки. Зі святом!

Вітаємо улюблену вчительку з хвилюючим 8 Березня і хвилюємося самі! Ви для дітей не тільки друга мама, але і другий тато! Ваша палка любов до свого предмету і учням-разгильдяям робить Вас самим неповторним педагогом в школі! Так тримати!

Свіжі запахи весняних квітів наповнили наш клас! З жіночим святом 8 Березня мила і кохана наша вчителька! Світіть і далі нам промінчиками добра та знань! А ми обіцяємо всі як один стати відмінниками! Міцних вам сил, терпіння і відмінного настрою!