Шановні і дорогі вихователі, спасибі вам величезне за вашу працю і турботу, за розуміння, доброту та вашу любов, за прекрасне виховання, цікаві заняття та позитивні емоції. Щастя вам, дорогі, добробуту, поваги і великих успіхів.

Дорогий наш, рідний, вихователь! Як же нам з Вами пощастило! Ви так добре ставитеся до наших дітей. Ви самі розумієте, що Ви — їхня друга сім’я, а дитячий садок — другий дім. Коли ми, батьки, йдемо на роботу, ми наводимо їх до Вас в надії, що з Вами вони зможуть доотримати ті ласку, турботу і любов, які ми не встигаємо їм давати. І судячи з захоплених розповідей дітей, Вам це вдається. Ми дуже раді мати такого дивного, чуйного, доброго вихователя, який не тільки дивиться за дітьми, але і допомагає їм не відчувати себе самотніми і покинутими, скинутыми куди-небудь, щоб не заважати. Адже діти все розуміють. Але з Вами вони стають іншими. Вони відчувають, що можуть Вам довіряти і що Ви їх справжній друг. Ми і мріяти не могли, що наші діти будуть повертатися з дитячого саду такими щасливими! Дякую, що допомагаєте нам! У Вас це чудово виходить!

Спасибі за Ваші щоденні посмішки і позитивний настрій, відповідальне ставлення до роботи і чуйну турботу про діточок, дивне прагнення охопити всіх вихованців теплотою душі і забезпечити затишну атмосферу в дитячому садку!

Спасибі вам, дорогий наш вихователь за доброту, праця, терпіння. Спасибі, що виховували наших дітей, як своїх. Дарували їм теплоту і ласку. Багато чому їх навчили. Бажаємо легкої роботи, любові, здоров’я і завжди бути в гарному настрої.

Спасибі, наш чудовий вихователь! Нам, як батькам, дуже приємно, що такий світлий, добрий і дивовижний людина займається нашими дітьми. Ви подаєте їм приклад, навчайте їх, допомагаєте їм і робите це просто на ВІДМІННО! Ми говоримо вам величезне СПАСИБІ і дуже пишаємося вами!

Дорога, /Ім’я По Батькові/! Завдяки Вашим зусиллям наші маленькі люди стають гідними людьми. І поки вони у ваших дбайливих і надійних руках — ми спокійні. Ви для наших дітей друга МАМА і нам з вами дуже пощастило! Спасибі за те, що Ви є!

Дорогий наш вихователь! Хочемо подякувати вам за активну участь у вихованні наших дітей! Від усієї душі дякуємо за теплоту, любов і турботу, що даруєте нашим дітям! Спасибі за відчуття безпеки і спокою за хлопців, що даруєте нам, батькам!

Шановний вихователь, дякуємо вам за турботу і навчання! Ми вдячні вам за те, що ви виростили усвідомлених людей. Ви внесли величезний внесок у формування гідної особистості. Дякуємо за вашу щиру доброту, розуміння і залізне терпіння!

Дорогий вихователь! Сердечне спасибі за те, що завжди оточував турботою наших крихіток, дарував їм ласку і увагу. Учив читати і писати, дружити і прощати. Час, проведений в дитячому саду, було цікавим і плідним для нас і наших малюків.

Спасибі долі за можливість познайомитися з такою чуйною, добросердій, милою нянею дитсадка. Моя дитина швидко звик, добре їсть, спить. Прийміть від нас слова подяки за те, що тяжко працюєте, за добрі слова, очі, турботливі руки.

Спасибі за те, що наша дитина росте не тільки розумним і ввічливим, але і хорошою людиною!