Я схвильований, мене рве на шматки і обпікає зсередини. На протязі всього часу мене постійно тягне до тебе, я відчуваю в тобі сонячну частинку, до якої прагне серце. Зараз же я впевнений, що не зможу без тебе. Ти моє життя, мій кращий світ…

Коли ти викрадала моє серце, я знав, що це назавжди. З тих пір нічого не змінилося — хіба що я став любити тебе ще сильніше!

Люба моя! Ти мені дорога, по-справжньому. Я люблю тебе, адже з тобою пов’язано найкраще, цікаве і добре в моєму житті. Ти — таємниця для мене, і весь мій світ. Якщо я тебе чимось ненароком зачепив або образив, не тримай на мене зла. Людині властиво помилятися. Але не сумнівайся в моїх щирих почуттях ніколи. Я — тільки твій. І я гордий і щасливий цим.

Навряд чи до цього я відчував подібне… Мною оволодіває не просто бажання, а прагнення присвятити всього себе тобі. Я готовий бути іншим, зняти маску і стати справжнім. Фарби і контрасти життя меркнуть без твого образу. Ти жар, живить моє тіло і душу!

Найпрекрасніша жінка на світі заслуговує щирих почуттів — і я кладу їх до її ніг!

Сонечко моє, зайченя! Люблю тебе міцно-міцно! Так хочеться завжди бути поряд, щоб оберігати і захищати тебе і від дощу, і від проблем. Ти — самий дорогоцінний подарунок мені від життя. Хочу робити тебе щасливим кожен день, кожну мить.