Згадуючи той день, коли вперше тебе побачила, точно можу сказати, що це була та сама любов з першого погляду. Мене як струмом вдарило. Милий мій, золотий, прекрасний! Ти — моя найбільша удача в житті. Люблю тебе сильно-сильно!

Спасибі світу, який подарував мені тебе! Життя заграла новими фарбами з моменту нашої зустрічі. Ти, немов повітря, без тебе важко навіть хвилинку. Я люблю тебе. Вірю, що ти – моя половинка. Нехай ангел охороняє нашу любов!

Дорогий, щастя любить тихий шепіт. Я підійду до тебе і прошепочу: “ти — мій єдиний; я відчуваю в тобі спокій; втратити тебе я не зможу, я не переживу. Моя душа закута в ланцюги і тільки ти можеш зняти всі замки, випустивши його на волю.

Справжній захисник, завжди готовий підтримати і допомогти, ці слова любові і найщиріші визнання — для тебе. Ти — моє серце!

Без тебе, моя кам’яна стіна, я відчувала б себе беззахисною перед світом. Нехай моя любов додає тобі сил!

Знаєш, від твого погляду у мене паморочиться голова, а від посмішки підкошуються ноги… Коли тебе немає поряд, то все навколо якесь сіре, а я не можу думати і про що, тільки про тебе. Несподівано ти, коханий, з’явився в моєму житті, але я дуже рада, дізнавшись що таке любов.