Космічного щастя і везіння бажаю тобі, моя маленька зірочка! Доню, нехай іменинний день сяє радістю і переливається різнобарв’ям посмішок. Нехай стежка твого життя перетвориться на широку дорогу успіху і удачі!

Доню, зустрічай день народження з відкритою всього нового і незвичайного душею. Нехай свіжим вітром в серці вривається радість і відчуття щастя. Починай вигадувати і творити з любов’ю свій життєвий шлях!

Як берізка стан твій стрункий. Ти мила як весняний світанок. Доню, мила, сама ніжна, вітаю, кохана, з чудовим днем народження! Тобі крокувати дорогами зоряними і вірити всім серцем в свою удачу.

Настрій сьогодні для запальних танців та пісень веселих, подарунків, квітів повна хата! Доня моя ненаглядна, нехай світло дня народження, як світло твоїх очей, несе величезне щастя. Нехай серцева моя любов оберігає тебе.

Ошатне плаття, бант, привітання… Сьогодні, моя рідна, ти озаряешься особливим світлом. Дочушка, нехай феї з казок принесуть тобі: смішинки, веселинки, ласощі та виконання найбільш важливих і найпотаємніших бажань!

Мила донечка, ясне світло мого життя! Бажаю побільше яскравих днів, радісних зустрічей, вірних друзів і довгої цікавою життєвої дороги!