Прийми мої щирі вітання у велике свято Курбан-Байрам. Нехай Аллах буде милостивий, відведе все зло, напасті, а в твоєму житті залишиться тільки все найкраще, що можна побажати!

Курбан-Байрам – прекрасний день для всіх мусульман. Хочу побажати миру і процвітання на довгий час вперед. Нехай вас супроводжує завидне здоров’я і незмінне благополуччя.

Хочу привітати з великим святом Курбан-Байрам! Бажаю щоб в житті було самим сильним єдність сім’ї, а самим світлим – ваші помисли й сама справжня і взаємна любов. Кохайте і будьте коханими, зміцнюйте віру і нехай Аллах не відвернеться від вас ніколи.

Нехай священний свято Курбан Байрам принесе у ваше життя щиру любов, позбавить серце і розум від злих помислів і збереже мир у вашому домі. Живіть щасливо, і хай Аллах буде щедрим до вас!

Прийми від мене теплі слова на Курбан-Байрам! Даруй добро в цей особливий день і завжди, і нехай Аллах прийме твої праведні справи! Нехай у день Курбан Байрам зберуться за багатим столом у твоєму домі близькі і рідні. Нехай цей свято принесе у вашу сім’ю благополуччя і злагода. Бережи тебе Аллах!

Нехай віра твоя буде міцна, не тільки в сьогоднішній день. Всевишній почує твої молитви і наповнить твій гостинний дім радістю і любов’ю. Здоров’я всій твоїй родині і близьким.

Хочу привітати Вас і Вашу родину з великим святом! Бажаю, щоб мудрість і благословення Аллаха прийшли в Ваш дім, щоб не закінчувалося в ньому благополуччя, багатство і дзвінкий сміх дітвори.

Хочу побажати Вам щастя й удачі в цей чудовий свято Курбан Байрам! Хай чиста молитва вашого серця неодмінно буде почута. Бережіть рідних.

Зі святом великого дня жертвопринесення! Хай Аллах буде милостивий до тебе і твоїм благим діянням! Здоров’я, здійснення мрії, любові і добробуту в це свято Курбан-Байрам. Світлого свята душі!

Бісміллягі Р-рахмані Р-рахім!

В цей непорушний свято хай Аллах дарує тобі сильної віри і впевненості у завтрашньому дні. Щирі твої молитви будуть почуті, так небеса допоможуть у подальшому процвітанні і не залишить твій дім, твою родину і тебе. Міцного здоров’я, загальної поваги і благоденства. І куди б ти не йшов (йшла) нехай світлий лик Аллаха не покине тебе і супроводжує на довгі роки життя. І жертвопринесення будуть під блага всім на Землі!

Аллах великий!

Нехай Курбан Байрам вам принесе в цьому році щастя і успіхів. Ще раз з цим священним святом, нехай щедрість і мудрість Аллаха завжди супроводжує Вас!

Вітаю з мусульманським святом Курбан-Байрам! Бажаю в цей день прогнати смуток і нудьгу, нехай духовна радість буде твоїм вічним супутником! Всіх благ на Землі! Аллах милостивий!