Прийми від усієї душі, дорогий братику, вітання з чудовим днем! Залишайся завжди таким, яким я тебе знаю, — стійким до життєвих негараздів, красивим та добрим душею, успішним у роботі. Бажаю зустріти ту єдину, яка з радістю піде з тобою по життєвому шляху! Сибірського здоров’я, удачі, всіх благ!

Троюрідний братик! Від усієї душі — з днем народження тебе! Обов’язково в цей день у відмінному святковому настрої, гарненько розважся і погуляй! Нехай життя твоє приходить все тільки найкраще: здоров’я, любов, достаток, оптимізм, щастя… А все погане нехай зникає назовсім. І все, чого б ти не захотів, нехай у тебе обов’язково збудеться! Вітаю!

Троюрідний братик, в цей урочистий день бажаю тобі стільки всього, скільки донесеш, довезешь, вип’єш, з’їж і, звичайно, відкладеш на майбутнє. Нехай все буде в твоєму житті за планом. А поза плану тільки здоров’я міцніє, любов розцвітає, гаманець наповнюється шарудливими паперами. З Днем Народження!

Троюрідний брат! Поспішаю привітати тебе з днем народження! Хочу побажати тобі всього самого-самого чудового. Будь здоровим, енергійним, веселим, не скупися на посмішку! Нехай всі справи у вас налагоджуються, як треба! Бажаю самих різних перемог: у праці, на особистому фронті і взагалі в житті. Вір у себе — і все неодмінно буде відмінно!

Троюрідний братик, від усієї душі вітаю з цим зворушливим святом. Не випускай удачу, не приймай близько до серця неприємності, вони проходять, і залишається найцінніше: сім’я, друзі, життя. Нехай любов і радість осявають твій життєвий шлях. З Днем Народження!

З днем народження тебе, брате! Дай Бог тобі всього найкращого, всього самого доброго і світлого! Найголовніше — здоров’я, а решта додасться. Щастя тобі, радості, гармонії і тепла в душі! Нехай твої думки будуть тільки про хороше! А ангел-хранитель нехай завжди буде поруч і вбереже від будь-яких бід і втрат!

Брат, вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі: нехай Бог дасть тобі все, що потрібно для щастя в житті. Нехай він завжди допомагає тобі, захищає від негараздів, направляє на вірний шлях, так і просто дарує душевний спокій і рівновагу. Головне — вір: і в Бога, і сам у себе, тоді все в житті складеться вдало. Думай завжди тільки про хороше — і воно неодмінно притягнеться в твоє життя!

Брат дорогою, з днем народження тебе! Нехай кожен день тобі «так і пре, так і пре!». І мерседес в гараж, і гроші в портфель, і дівчата гарні, і настрій офігенно! Але, щоб халява швидко не пішла, трохи зусиль і сам приклади! Здоров’я бережи!