Вітаємо вас з Днем мужності і військової слави! Від чистої душі прийміть слова вдячності за ваше розумне і чуйне керівництво, розуміння і вміння приймати непрості рішення. Бажаємо вам подальших успіхів у роботі, професійного та особистісного зростання, миру в родині, щастя і здоров’я.

Шановний, улюблений наш начальник! Ми всім нашим дружним колективом сердечно вітаємо Вас, як досвідченого командира і справжнього чоловіка з мужнім вдень — 23 Лютого! Ми високо цінуємо Ваше мудре командне керівництво, правильну стратегію і тактику, що дозволяє досягати великих успіхів у розбудові нашої діяльності. Спасибі Вам за постійну турботу про підлеглих, за своєчасну підтримку, захист від неприємностей. Бажаємо Вам міцного здоров’я, ефективних ідей, подальшого визнання колег, процвітання і благополуччя!

Шановний начальник! Для нас Ви — командир, керуючий, самий головний у нашій дружній сім’ї! Весь наш колектив сміливо та швидко виконує всі Ваші прохання, дотримується вказівок і прислухається до порад! З 23 лютого на Вас, міцного здоров’я!

Від усього серця вітаємо нашого дорогого начальника з Днем Чоловіків! В цей наш, чоловічий свято ми сподіваємося, що Ви будете до нас тільки справедливі і по гідності оціните всю нашу роботу за попередній рік. З повагою колектив ваших співробітників.

Сьогодні день такий. Коли чоловік – герой. З святом ми вас вітаємо, бажаємо богатирського здоров’я! Нехай життя балує вас і підносить приємні сюрпризи. Шановний начальник з 23 лютого, від душі вітаємо.