З Днем народження, мій чоловік! Хочу, щоб ти не знав образи і розчарувань, нехай у твоєму житті будуть тільки світлі почуття. Залишайся завжди таким же пристрасним і ніжним, сміливо втілюй свої ідеї і бажання в реальність.

Ні один чоловік у цьому світі не змушує моє серце битися так само часто, тому єдине моє побажання — залишайся собою! З Днем народження!

Вітаю тебе, Милий мій Кіт! Ти самий теплий і затишний з котів. Частіше навещай свою кішечку і даруй їй себе і що-небудь ще симпатичне в додачу. Люблю тебе. З Днем народження!

Коханий мій, єдиний у світі! З Днем народження тебе! Довголіття тобі, здорових днів і ночей, бадьорості тіла, сили духу, благополуччя та удачі в благих намірах. Ну а я завжди готова тебе обійняти і любити.

В кожній гарній казці є щасливий кінець. Нехай наша казкова історія ніколи не закінчується. Бажаю, щоб ти займався лише тим, що буде приносити тобі незабутні емоції і задоволення. Думати про тебе — це моя нагорода. З Днем народження!

Будь щасливий кожну хвилину свого життя, не подпускай до себе ніякої негатив. Знаєш, від усієї душі полювання побажати, щоб ти став улюбленцем долі, ну і про мене не забував. А взагалі, нехай буде все, що ти хочеш, аби тобі весело жилося і легко дихалося.

Мій тигрище! Мій зверище! Ласкавий і ніжний, з днем народження! Будь завжди таким же гарячим, раптовим, щедрим і чарівним!