Сердечно вітаю з Днем народження! Бажаю, щоб твоє життя було сповнене цікавими зустрічами і знайомствами, яскравими днями, свіжими ідеями і неймовірними мріями. Нехай кожен день буде щасливим, радісним і світлим. Не засмучуйся через дрібниці і пам’ятай, що тебе люблять!

Улюблена наша дівчинка! З Днем народження тебе сердечно вітаємо. Усмішок тобі багато-багато сонячних днів, веселок над головою, удачі, цікавих справ і подій. Побільше читай добрих книг і дружи з хорошими людьми.

Моє маленьке ангелятко, хай цей день стане самим веселим. Хай сонечко зігріває тебе своїми промінчиками. Рости і усміхайся. Загадуй бажання і побільше мрій. Будь здоровою і наповнюй цей світ добром і світлом!

Будь завжди усміхнена, весела і радісна. Ти, немов сонечко, осяває все навколо красою і чарівністю, безпосередністю і променистим блиском очей. Пронеси це стан через усе своє життя і будь самою щасливою. З Днем народження!

Люба моя, славна дівчинка! Я вітаю тебе з Днем народження і бажаю світлого шляху, на якому будуть зустрічатися тільки віддані вірні люди, справжні супутники життя, підтримують у всьому. Будь завжди добра, усміхнена і ніколи не впадай у відчай.

Обіймаючи твої маленькі плечі заглядаючи в найчистіші і довірливі оченята на світі, я хочу, щоб ніколи зло і обман не накрили твою дитячу душу. Нехай близькі тебе завжди підтримують, дорожать тобою і пишаються своїми перемогами. З Днем народження!

Ну що, пустотлива дівчисько, позаду ще рік безтурботності і щастя?! Нехай це стан стане частиною твого життя та супроводжує на всіх твоєму шляху. Нехай в житті зустрінуться тільки надійні друзі, а життя стане сповнена нових звершень і подій!