Нехай у цей прекрасний день всі букети світу, діаманти і бажані подарунки будуть у ваших ніг. Нехай дні зігрівають теплом, а смуток обходить стороною. Щастя, мирного неба і багато багато кохання. З днем всіх жінок з 8 березня!

В день Жіночий бажаємо весняного настрою на весь рік, сімейного благополуччя на все життя, неймовірного везіння у всіх задумах, а головне – величезного здоров’я.

Радості, щастя і веселощів вам, приємні ви наші дами. Сімейної стабільності і яскравих вражень, фінансової незалежності, достатку і благополуччя, милі ви наші.

В день весняний бажаю бути такою ж дивною як тюльпан, квітучої як мімоза, чарівною як лілія, неприступною як троянда, ніжною як ромашка.

Нехай цей святковий день подарує вам прекрасний запаморочливе настрій! Бажаю взаємної любові, богатирського здоров’я, завзятою юності і весняного тепла.

Нехай цей прекрасний день стане для тебе зайвим приводом порадіти тому, що ти жінка і твій час — весна!

Нехай у цей день найкращими друзями дівчат стануть діаманти, а купатися можна буде лише в шампанському! З 8 Березня!

Бажаю у день всіх Жінок відчути легку турботу і чисту любов своїх близьких, рідних, друзів, товаришів по службі, просто приятелів і навіть зовсім незнайомих людей.

В один з найбільш прекрасних днів весни – 8 Березня — бажаю здоров’я величезного, щастя великого, щастя немаленького, любові чистої, пристрасної і всепоглинаючої.

Бажаємо 8 Березня відчути свою неординарність, унікальність, неперевершеність, дивовижність, чарівність і залишатися такою весь майбутній рік.