Дорога і шановна дочка нашої колеги! Щиро вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо справжнього жіночого щастя, здоров’я тобі і всім близьким на довгі роки, щастя, успіхів та нових звершень. Нехай попереду буде все найкраще, а погане — залишиться в далекому минулому!

Люба дитино! Чудовий день сьогодні — твій День народження. Вітаю і тебе, і твою маму з цією подією. Не хворійте і будьте близькими подругами на все життя.

Найбільше багатство для будь-якої сім’ї — це діти. Але ти, по моєму давньому спостереження, просто алмаз без огранювання. Живи так, щоб твоя дорогоцінна душа засяяла такими ж прекрасними фарбами, як і твоя зовнішність, а сім’я милувалася і пишалася тобою.

Шановний син нашої колеги! Щиро вітаємо тебе з Днем народження! Бажаємо тобі реалізувати себе в сім’ї та кар’єрі на всі 100%, вірити у дива, щоб вони обов’язково з тобою відбувалися, не зупинятися навіть перед найбільшими проблемами і нехай недуги і сварки обходять твій дім стороною!

<Ім’я>! Вітаю тебе і твою маму з вашим спільним святом. Бажаю тобі успіхів та здоров’я. А вам обом — взаєморозуміння і взаємодопомоги.

З моменту знайомства з твоїм татом, я з цікавістю спостерігаю за тобою. Завжди слухай свою сім’ю, лише вона направить і захистить. І якщо на тебе посипляться стусани і палиці, то нехай це будуть рідні батьківські шльопанці, а не удари дорослого життя. З Днем народження!