Сьогодні чудове свято — День прикордонника. Від душі вітаю з цим днем, днем гідним поваги і поклоніння! Бажаю мужності, відваги і досягнень на професійній ниві і, звичайно, в особистому житті!

Хлопці, бійці! Щиро хочу висловити вам вдячність за вашу працю, за недоспані ночі і готовність завжди захистити свою країну, вітаю всіх вас з Днем прикордонника! Сил на даний, міцної пам’яті на майбутнє і теплих спогадів на минуле!

Шикуйсь! Струнко! Прикордоннику трикратне: вітаю, вітаю, вітаю! Зі святом, нехай як на службі, так і вдома, завжди все буде спокійно і мирно, а життя буде сповнене лише світлими та добрими спогадами, без мороку і зла!

Вітаю з твоїм святом – Днем прикордонника! Будь пильним, як сокіл, сміливим, як лев, мудрим, як змій. І нехай тобі спостережливість, сміливість і кмітливість будуть твоїми незмінними вірними помічниками в охороні священних кордонів нашої держави!

Прикордоннику в цей день хочу побажати, щоб не підводив пильний погляд, не падав бойовий дух, удача не покидала ні на хвилину, а поряд завжди були надійні товариші. Життя хай вриваються щасливі моменти зі швидкістю черги з автомата. Зі святом!

Вітаю з Днем прикордонника тебе, сміливого, пильного і безкомпромісного! Нехай межа буде для всіх ворогів на замку, замок буде закритий на ключ, а ключ буде в тебе. Бережи цей золотий ключик, не будь Буратіно і нікому, і ні за що не віддавай його!