Дорогий (ім’я)! Від душі вітаю тебе з Днем народження! Я надзвичайно щаслива, що в моєму житті є така опора, як ти! Бажаю, щоб кожен твій день був наповнений радістю та хорошим настроєм!

Бажаю тобі, коханий мій, завжди володіти будь-якою ситуацією, вміти вирішувати свої проблеми і рідних з найменшими втратами, трохи менше витрачатися на лікарські препарати і бути надійною опорою близьким.

Я літаю від того, що ти є у мене, пристрасно улюблений чоловік! Сьогодні, в феєричний день твого народження відчувай себе на висоті. По мені ти прекрасніше Бреда Пітта, талановитіший Леонардо Ді Капріо, так і харизматичний Ст. Ст. Путіна!

Ти для мене еталон, обожнюваний і коханий чоловік! Нехай буде щастя в твоїй чудовій життя і все, що надає впевненість і статус: швейцарські годинники і кубинські сигари, розкішний «Бентлі» і костюм від відомого кутюр’є.

Наші дороги коли-то з’єдналися разом. Твій день народження, любий чоловік, для мене особливе свято. Нехай ще довгі роки нас накриває цунамі любові, тобі не вичерпується ураганна енергія, а в будинку буде штиль!

Улюблений чоловік, дозволь привітати тебе з великим днем! Хочу прославити твій день народження у віках! Нехай про твоєї доблесті складають билини, а ім’я гримить на просторах всесвіту! Вся моя ніжність і любов належить тобі.

Від сьогоднішнього дня нехай на обличчі сяє усмішка, чудовий іменинник мій! Бажаю тобі влаштовувати запливи в море щастя і сходження в горах благополуччя до небесних висот любові. Відрада серця мого, чоловіче, вітаю!

У твій день народження скажу: «Ти мій милий чоловік, краще всіх!» Гарячий як іспанець, багатий як швейцарець, мудрий китаєць, незалежний як американець, вишуканий як француз і самий душевний і улюблений, як щирий росіянин!

На м’яких лапках підкрався день народження і готовий промурликати вітальну промову. Чоловіче дорогий і нескінченно улюблений, хай щастя не петляє заячим слідом, барліг буде затишною, а цілі – високі як політ сокола.