Мила донечко, з 8 Березня! Нехай весна завжди буде в твоєму серці, ніколи не сумуй і чекай від життя тільки приємних сюрпризів. Радій кожному дню, змінюй світ так, як тобі подобається. Смійся і смутку, коли тобі хочеться. Будь щаслива.

Мила моя дівчинка, в цей день 8 Березня, я бажаю тобі, щоб з весняним подихом вітру в твоє життя прийшло диво, казка, яка відкриє для тебе потайні двері і вкаже вірні шляху до виконання найзаповітніших бажань. І принесе багато дорогоцінних і незабутніх хвилин з тими, кому ти так дорога.

У світі існує сім чудес. Восьме чудо для мене — це ти. Моя неймовірна і найпрекрасніша дівчинка, з 8 березня тебе! Завжди пам’ятай — ти найкрасивіша на світі. Нехай ця весна стане для тебе казкової, наповненої позитивними емоціями і неймовірними бажаними подіями. Нехай це свято стане для тебе чарівним і зробить тебе щасливою. Я завжди буду поруч і буду любити тебе, моє маленьке сонечко.

Дорога донечка, будь завжди гарна і свіжа, як весняна квітка. Нехай дзеркало відображає богиню, шафа ломиться від нарядів, а гаманець – від грошей. Забудь про цукрі й шоколаді з-за солодких поцілунків. Живи, гори, люби. З 8 Березня!

З Міжнародним жіночим днем вітаю тебе, моя принцеса! Бажаю тобі море різних ласощів, купу плюшевих іграшок, океан квітів, щоб шафа ломився від шикарних нарядів, а полиці – від різноманітності косметики! Будь щаслива, кохана моя дівчинка!

Дорога донечко! В це свято весни бажаю тобі бути коханою і дарувати своє тепло всім навколо! Квітни, як сакура, сяй, як літнє сонечко, будь яскравою, як осінь, і непередбачуваною, як зима!

Солодкість моя, радість, у цей святковий день я хотіла б привітати і побажати тобі жіночої краси і чарівності, дівочого сміху і легкості, дитячої наївності та ніжності. Але, найголовніше, щоб ти зуміла всім цим скористатися собі в радість!!!

Моя улюблена дівчинка, нехай цей день стане днем відліку нового життя — по-жіночому щасливою і красивою!