Дорога тітка, вітаю з 8 Березня. Знай, що в цей день я зізнаюся тобі, що ти заслуговуєш багато більшого, ніж я, твій скромний племінник, можу тобі дати. Заслуговуєш новенький Porsche, щоб ганяти на ньому в Канаді чи в Празі, смачний обід, який готувати будеш не ти, а тобі, канікули у Вегасі для особливо азартних дам. З днем найпрекрасніших створінь на планеті!

Дорога моя тітка, я тебе шалено люблю і хочу щоб у цей день 8 Березня ти була щаслива і кохана. Я хочу побажати тобі здоров’я, любові і, звичайно ж, якомога більше щасливих і веселих днів. Нехай у твоєму житті не буде ні найменшого приводу для смутку.

Тітка, моя добра і кохана! Сьогодні, в день 8 Березня я прикрашаю твої плечі тонким мереживом із золотих весняних променів, синіх молодих вітрів, яскравих перших квітів і блакитних небес! Вони дуже тобі личить, моя дорога! Будь красивою і ніжною, як сама весна!

Тітонька, дорога, прийми від мене найщиріші вітання з Днем 8 березня! Нехай це свято зігріє твоє серце, принесе багато квітів, подарунків, заряджає позитивом на весь рік. Бажаю тобі радості, благополуччя, чудового настрою за будь-якої погоди!

Вітаю чудову тітку з 8 Березня! У жіночий день прийнято бажати витонченості і всіх жіночих якостей, але тільки не тобі: ти маєш усім цим. Єдине, що я можу і хочу побажати тобі — просто продовжуй сяяти, як ранкова зірка!

Мила моя тітонька! У цей світлий жіночий свято я хочу побажати тобі залишатися такою ж ніжною, доброю і душевної жінкою. Нехай рідні зігрівають тебе теплом сімейного спілкування.

Найпрекраснішої тітки в самий прекрасний весняний свято бажаю бути красивіше всіх фотомоделей, багатше всіх олігархів, розумніший за всіх вчених, швидше за всіх гонщиків, здоровіше всіх космонавтів, щасливіше всіх переможців і при цьому залишатися моєю улюбленою тіткою!

Мені іноді не віриться, що Ви — моя тітка, тому що стараєтеся про мене навіть більше, ніж рідна мама! Бажаю Вам бадьорою бадьорості і здорового здоров’я, адже щоб думати про моє благополуччя 24 години на добу, потрібні неабиякі нерви! З 8 Березня!