Моя чудова двоюрідна сестричка! Дарую тобі привітання з днем народження від усього серця! Бажаю тобі всіх благ, яких тільки можна побажати! Найголовніше — будь здорова, а решта додасться, сама знаєш. Думай завжди тільки про хороше, посміхайся, жартуй! У житті у тебе ще багато доріг — і нехай всі вони будуть для тебе легкими і приємними! Будь щаслива! З днем народження!

Від усієї душі вітаю тебе з днем народження, двоюрідна сестричка! Нехай у тебе сьогодні буде святковий настрій; забудь всі свої справи, турботи і обов’язки! І нехай позитивний настрій ніколи не залишає тебе, і тоді все, за що ти не візьмешся, тобі вдається! Будь щасливою і везучою, ну і, звичайно ж, завжди залишайся такою привабливою! А всі твої заповітні бажання нехай неодмінно здійсняться!

Сестричка моя! Ти двоюрідна, але це не заважає мені вважати тебе рідна і самою-самою близькою. І сьогодні я вітаю тебе з днем народження! Завжди залишайся такою надзвичайно красивою і яскравою дівчиною! Бажаю тобі також зустріти багато вірних друзів, ну і, звичайно, кохання океан, як вже без неї! Нехай кожен день буде наповнений радістю, усмішками і цікавими подіями! Люблю тебе дуже!