Мамо, ти сама чудова і чарівна жінка, добра і привітна подруга, ласкава і все розуміє дружина, ну а материнство – це твоє покликання, яке ти гідно виконуєш, вже повір мені.

Мама, дуже хочу, щоб ти постійно була поруч або десь поблизу, адже твоя присутність додає сил, збільшує бажання і потроює здібності і тоді будь-яка непосильна проблема стає дріб’язкової і дріб’язковою.

Матуся, нехай життєві негаразди та незгоди обходять стороною твій дім, а приємні моменти завжди будуть наповнювати твоє життя щастям і радістю, хай взаєморозуміння супроводжує тебе в усіх сферах буття.

Мамуля, залишайся завжди такою ж життєрадісною і веселою, адже саме ти навчила мене цінувати кожен світанок і кожне прожите мить, нехай відмінне самопочуття не покидає тебе ніколи.

Вітання з чудовим днем народження, мамуленька, напишу серцем своїм! Кажуть, що діти батьків вибирають, я заздалегідь знала, що тобі немає рівних у мудрості, ніжності й доброти. Нехай доля начаклує життя в гармонії!

Ніжно тебе обійму на день народження, мамо! Ти безцінний моє улюблене скарб! Хай для тебе кожен день буде пустотлива весна. Доля подарує зустрічі з унікальними людьми, подорожі в загадкові місця і всесвіт любові!

Мамуль, нехай важкі питання вирішуються самостійно без втрат, кар’єрний ріст буде настільки стрімкий і запаморочливий, що стане трохи страшно за такого везіння, а удача завжди крокує поруч.

Мамуль, потіш нас завжди своєю присутністю, відмінним самопочуттям, гарним настроєм, доречними радами, смачною куховарством, життєлюбством, дивовижною організованістю, милою і привітною посмішкою.

Серед снігів і бур житейських, я знаю, є осередок тепла, то серце матуся твоя. Нехай день твій казково чудовий подарунками і квітами буде засипаний будинок. Здоров’я буде всім на заздрість і маса грандіозних планів.

Мама, людина все вловлює і прощає, спасибі тобі за опіку, якої ти завжди мене оточуєш, за те, що ти є моєю старшою подругою з певним досвідом, нехай твоє серце завжди буде відкрите новому.