Вітаю з Днем Народження справжнього чоловіка і просто хорошої людини! Бажаю тобі перемог, досягнень, везіння у всьому, успіхів у всіх починаннях, а ще сімейного затишку, комфортного життя і відданих друзів поруч!

Вітаю тебе з твоїм днем! Нехай життя буде сповнене успіхів, удач у всіх сферах. Нехай все складається в справах сімейних і робітників! І нехай близькі завжди будуть поруч, підтримувати і надихати на запаморочливі успіхи.

Зі святом! Для тебе День Народження, це все ще веселощі, ти молодий і свіжий, радіти кожному прожитому дню розпустилася молодості. Вітаю від щирого серця, будь завжди бажаним, в душі веселим, а зовні — красивим і молодим!

Бажаю опинитися улюбленцем долі – знайти гідну дівчину, високооплачувану роботу по душі, мати кілька валютних рахунків, батькам міцного здоров’я, вірних друзів.

Нехай цей день вдихне струмінь свіжості в твоє життя, ти заразишся оптимізмом, відчуєш глибокий сенс руху, поспішиш назустріч відкриттів і досягнень, які надихнуть тебе, зроблять впевненіше, сильніше, сміливіше і щасливішим!

Бажаю не втратити вірних бойових товаришів, перевірених не тільки щасливими хвилинами, набувати тільки надійних партнерів, які допомагають розширити власну справу, бути міцно захищеним з боку тилу.

Бажаю залишатися такою ж пробивним і твердо йде до поставленої мети, супутнього везіння на даному етапі, не втрачати віри у своїх силах, бути справедливим до всіх, чесним по відношенню до самого себе.