Сестричка! Вибач, що з запізненням, але все одно вітаю тебе з днем народження! Бажаю тобі щастя всього, що тільки є на білому світі! Завжди будь на позитиві, посміхайся, жартуй, юмори і взагалі, будь на висоті! Пам’ятай, що ти заслуговуєш всього самого кращого, і я бажаю, щоб у тебе все це було! Люблю тебе дуже!

Сестричка! Хочу привітати тебе з днем народження, правда, вже з минулим, але, як кажуть — краще пізно, ніж ніколи. Будемо продовжувати свято! А взагалі, бажаю тобі, щоб у тебе завжди було веселий святковий настрій, необов’язково для цього має настати якесь число. І нехай все тобі з легкістю вдається, а бажання все неодмінно збудуться, чого б ти загадала! Дуже тебе люблю, сестро!

Вибач за запізнення, хочу привітати тебе сестра з Днем Народження. Щиро від серця бажаю здоровенного успіху, неймовірного здоров’я і величезного щастя в житті. Будь усміхненою, емоційної і доброзичливою. Всіх тобі благ!

Дорога моя сестричка! Прости великодушно за запізніле привітання з Днем народження, мила! Всіх благ тобі — великих і малих. Нехай обов’язково збудеться твоє заповітне особисте бажання. Не болів ні тілом, ні душею. Великої удачі і справжньої любові.