Мамуль, потіш нас завжди своєю присутністю, відмінним самопочуттям, гарним настроєм, доречними радами, смачною куховарством, життєлюбством, дивовижною організованістю, милою і привітною посмішкою.

Матуся, нехай життєві негаразди та незгоди обходять стороною твій дім, а приємні моменти завжди будуть наповнювати твоє життя щастям і радістю, хай взаєморозуміння супроводжує тебе в усіх сферах буття.

Мама, людина все вловлює і прощає, спасибі тобі за опіку, якої ти завжди мене оточуєш, за те, що ти є моєю старшою подругою з певним досвідом, нехай твоє серце завжди буде відкрите новому.

Ніжно тебе обійму на день народження, мамо! Ти безцінний моє улюблене скарб! Хай для тебе кожен день буде пустотлива весна. Доля подарує зустрічі з унікальними людьми, подорожі в загадкові місця і всесвіт любові!

Мама, дуже хочу, щоб ти постійно була поруч або десь поблизу, адже твоя присутність додає сил, збільшує бажання і потроює здібності і тоді будь-яка непосильна проблема стає дріб’язкової і дріб’язковою.

Вітання з чудовим днем народження, мамуленька, напишу серцем своїм! Кажуть, що діти батьків вибирають, я заздалегідь знала, що тобі немає рівних у мудрості, ніжності й доброти. Нехай доля начаклує життя в гармонії!

Мамуля, залишайся завжди такою ж життєрадісною і веселою, адже саме ти навчила мене цінувати кожен світанок і кожне прожите мить, нехай відмінне самопочуття не покидає тебе ніколи.

Мамуль, нехай важкі питання вирішуються самостійно без втрат, кар’єрний ріст буде настільки стрімкий і запаморочливий, що стане трохи страшно за такого везіння, а удача завжди крокує поруч.

Серед снігів і бур житейських, я знаю, є осередок тепла, то серце матуся твоя. Нехай день твій казково чудовий подарунками і квітами буде засипаний будинок. Здоров’я буде всім на заздрість і маса грандіозних планів.

Мамо, ти сама чудова і чарівна жінка, добра і привітна подруга, ласкава і все розуміє дружина, ну а материнство – це твоє покликання, яке ти гідно виконуєш, вже повір мені.