Моя ніжна, красива, найкраща хрещениця, щиро вітаю тебе з 8 Березня. Нехай кожен твій день буде наповнене позитивом, ласкою і добротою. Нехай проблеми обходять стороною і всі плани збуваються. Бажаю тобі всього найкращого. Будь щаслива.

Мила донечко, з 8 Березня! Нехай весна завжди буде в твоєму серці, ніколи не сумуй і чекай від життя тільки приємних сюрпризів. Радій кожному дню, змінюй світ так, як тобі подобається. Смійся і смутку, коли тобі хочеться. Будь щаслива.

З весняним днем 8 Березня вітаю бабку! Юну красуню — мою похресницю! Будь завжди щаслива, люби, квітни і співай, удача й везіння нехай ідуть з тобою! Бажаю настрою, подарунків і любові! Будь свіжою як весна і нехай завжди від щастя блищать твої очі!

Моя люба дівчинка, вітаю з 8 Березня! Бажаю тобі розкішних букетів, дорогих подарунків, незабутніх пригод, галантних кавалерів. Будь прекрасною і премудрої, дивися в своє заповітне дзеркальце з посмішкою. Не піддавайся нудьзі і ліні.

Моя дорога дівчинко! Прийми від хресної вітання з днем 8 Березня! Хай сонечко одягне тобі променисту корону і присвятить у весняні принцеси! Нехай сонячні зайчики станцюють тобі веселий танець, а птахи заспівають тобі гімн любові! Будь прекрасна, як весна!

Сонечко моє, твоя хрещена мама поспішає привітати тебе з 8 Березня. Бажаю тобі знайти любов і розквітнути ще кращим, адже це прекрасне почуття, ніколи не знати горя і нехай кожен день приносить радість. Знайди себе в цьому житті і займайся улюбленою справою.