Спокійної ночі! Бажаю тобі як слід виспатися, адже це найголовніше. І прокинутися завтра з бадьорістю і у відмінному настрої! Звичайно, можна побажати і солодких снів, і всього іншого, але найголовніше – це виспатися і відпочити!

Спокійної, ніжної ночі!

Барвистих, казкових, чарівних сновидінь!

Нехай твій спокій охороняють добрі феї, а ранок після сну буде легким і бадьорим!

Нехай тобі спиться міцно, як на березі моря, солодко, як у хвойному лісі і спокійно, як в дитинстві!

Нехай сон заколисує тебе, як найніжніше в світі хмарка і малює прекрасні картини, як вправний художник. Солодкого відпочинку та теплого пробудження!

Чарівне зоряне небо… Не знаєш, які таємниці вона приховує. Схоже на сновидіння: ніколи не знаєш, куди занесе в черговий раз. І зараз ти підеш у чергову подорож. Доброї ночі і приголомшливих сновидінь!

Хай спокій огорне твої сновидіння солодкої серпанком легкості і спокою. Нехай ніч принесе душевний мир і рішення проблем, а відпочинок подарує відновлення сил і бадьорості. Спокійної ночі і гарних снів!

Спокійної ночі, радість моя ненаглядна!

Чарівних і ніжних снів! Нехай до тебе прилетять добрі феї і стоять на варті твого дорогоцінного сну.

Зоряне небо вабить таємничістю і безтурботністю. Бажаю тобі таких же спокійних снів і повноцінного відпочинку, а ангел-хоронитель хай оберігає твої нічні видіння від тривог і хвилювань.

На цей сон грядущий бажаємо Вам зануритися в безтурботний спокій. Нехай Ваша душа знову набуде стан первозданної легкості і надзвичайної гармонії.

Час пізній. Напевно, ти вже втомився (-а). Нехай з минаючим днем йдуть і турботи, пов’язані з ним, а завтрашні справи будуть завтра. Зараз – тільки відпочинок. Спокійної ночі!