Нехай сни до тебе приходять лише добрі і світлі! Нехай аура цих прекрасних снів змушує щоранку зустрічати тебе гарним настроєм, посміхатися ранковому сонечку і зберігати впевненість у собі, у доброті окружащего світу і близьких людей!

Бажаю спокійної і благословенної ночі. Нехай всі труднощі і втому забере з собою минулий день, залишивши в душі вдячність Господу за придбаний досвід і мудрість. Дай Боже усім нам прокинутися в доброму здоров’ї і з безгрішними помислами.

Спокійної ночі! Бажаю тобі як слід виспатися, адже це найголовніше. І прокинутися завтра з бадьорістю і у відмінному настрої! Звичайно, можна побажати і солодких снів, і всього іншого, але найголовніше – це виспатися і відпочити!

Спокійної, ніжної ночі!
Барвистих, казкових, чарівних сновидінь!
Нехай твій спокій охороняють добрі феї, а ранок після сну буде легким і бадьорим!

Спокійної ночі, радість моя ненаглядна!
Чарівних і ніжних снів! Нехай до тебе прилетять добрі феї і стоять на варті твого дорогоцінного сну.

Чарівне зоряне небо… Не знаєш, які таємниці вона приховує. Схоже на сновидіння: ніколи не знаєш, куди занесе в черговий раз. І зараз ти підеш у чергову подорож. Доброї ночі і приголомшливих сновидінь!

Час пізній. Напевно, ти вже втомився (-а). Нехай з минаючим днем йдуть і турботи, пов’язані з ним, а завтрашні справи будуть завтра. Зараз – тільки відпочинок. Спокійної ночі!

Хай спокій огорне твої сновидіння солодкої серпанком легкості і спокою. Нехай ніч принесе душевний мир і рішення проблем, а відпочинок подарує відновлення сил і бадьорості. Спокійної ночі і гарних снів!

На добраніч, нехай сон намалює тобі на своєму чарівнім мольберті найяскравіші казкові картини. Хай тепла ніч, співає тобі ледь чутну колискову, а світлі янголи бережуть твій спокійний сон. Нехай розсіється втома минулого дня і чистий спокій посіє в душі зерна наснаги та енергії на новий день, солодких тобі і радісних снів.

Автор: Інна Гудз

На цей сон грядущий бажаємо Вам зануритися в безтурботний спокій. Нехай Ваша душа знову набуде стан первозданної легкості і надзвичайної гармонії.

Таємнича ніч огорнула планету умиротворенням і спокоєм. Нехай твій сон буде яскравим і приємним, щоб зустріти світанок з посмішкою і натхненням для досягнення нових вершин! Спокійної ночі!

Зоряне небо вабить таємничістю і безтурботністю. Бажаю тобі таких же спокійних снів і повноцінного відпочинку, а ангел-хоронитель хай оберігає твої нічні видіння від тривог і хвилювань.

Нехай сон заколисує тебе, як найніжніше в світі хмарка і малює прекрасні картини, як вправний художник. Солодкого відпочинку та теплого пробудження!

Нехай тобі спиться міцно, як на березі моря, солодко, як у хвойному лісі і спокійно, як в дитинстві!

Добраніч, мій поскакунчик!
Ось і підійшов до завершення черговий день, повний справ і турбот, тобі залишилося останнє завдання: доскакать до ліжка і стрибнути в неї. І набиратися сил для нових подвигів.

Добраніч, мій колобок!
Побігав за цілий день — утік, і від вовка, і від ведмедя, а от від лисички — м’якою ліжечка не втечеш! Відпочинь як слід після тривалого дня!

На добраніч, нехай твоє серденько застукоче у ритмі щасливого сну, нехай оченята примружаться від солодкого спокою, а вуста чарівні посміхнуться від спогаду про мене. Я бажаю тобі найсолодших снів, аби завтрашній день приніс тобі розсипи енергії для здійснення кожної мрії.

Автор: Інна Гудз

Нехай все, що приніс прожитий день, буде прийнято з душевним спокоєм… Пам’ятай, що все послано волею Божою! Нехай Ангел заколисує і присипляє тебе, оберігає своєю молитвою твій сон… Спокійних і безтурботних тобі снів!

Нехай холодні кілометри намагаються розділити нас важкою урвищем, та для палкого серця нема перепон, воно летить, мов пташка, долає відстань і час, щоб тільки дістатися до тебе, обійняти тебе своєю ласкою і дуже ніжно побажати, доброї ночі, і самих прекрасних снів.

Автор: Інна Гудз

Спокійної ночі, зайка!
У тебе був черговий насичений день і твоєї батарейці пора підзарядитися. Відпочинь і поповни заряд, щоб завтра знову радувати всіх своєю енергією!

Нехай тобі присниться м’яка подушка, ніжна перинка і пухнастий плед! Нехай тобі присниться, що ти на роботі, п’єш з чашки кави, а начальства — ні!