Дорогий мій чоловік! Незважаючи на те, що будь-яка сучасна жінка, до того ж російська, вміє себе захистити, я дуже рада, що мені не потрібно про це думати і тим більше це робити. Я знаю, що в мене є свій власний надійний захисник. Вітаю тебе, коханий, з Днем захисника Вітчизни — як великої, загальної, так і нашої маленької сім’ї. Будь здоровий міцний тілом і духом.

Як же без тебе прожити, якщо ти захисник мій? Йшов захищати Вітчизну, за честь Батьківщини стояв, рік за роком розвивався. Став тепер ти для мене самий потужний захисник, просто звір! З 23 лютого, чоловіче дорогий!

Ти завжди був моїм вірним драконом, нехай і надалі до мене не підходить жоден лицар!

Милий мій, вітаю тебе від щирого серця з Днем захисника Вітчизни! Хочу побажати тобі всього самого найкращого, щоб всі твої мрії здійснилися, і все складалося в житті, як хочеш саме ти! Завжди залишайся таким сміливим, мужнім, сильним і просто справжнім чоловіком! І не забувай, що я в будь-яку хвилину готова підтримати тебе і бути поруч!

Дорогий мій, вітаю тебе з святом мужності — з 23 лютого! Вже не знаю, що там щодо Вітчизни, а я в тобі завжди впевнена. Твердо знаю, що ти захистиш, завжди прийдеш на допомогу, підтримаєш, просто піднімеш настрій. І тому кажу з упевненістю, що ти найкращий чоловік на землі, і безмежно пишаюся тобою!

Сьогодні, 23 лютого я дарую тобі щирі вітання! Знаєш, ти самий чудовий: добрий, вірний, уважний, розумний, сильний, надійний, хоробрий! З тобою не пропадемо ні я, ні наша країна, серйозно кажу, і я дуже пишаюся тобою! І бажаю тобі завжди залишатися таким і, звичайно ж, бути щасливим!

Дорогою, зі святом, з 23 лютого! Бажаю, щоб проблеми не оволодівали тобою, будь спокійний і не переймайся через дурниці! Я буду у всьому підтримувати тебе, для мене ти не тільки чоловік і кохана людина, а рідний захисник і справжній герой, зі святом!

Коханий мій, з 23 лютого! Ти — моя опора і підтримка в житті, дякую тобі за це! Нехай твоє життя наповнюють любов, тепло, радість! Хочу побажати тобі міцного богатирського здоров’я. Удачі і успіху у всіх починаннях, терпіння на те, щоб довести до кінця все, що задумалося! Люблю тебе!

Коханий, з 23 лютого! Ми живемо разом багато років і я вивчила тебе всього. Я пишаюся тобою, адже ти у мене найкращий. Я зрозуміла, що ти, як ніхто інший, зможеш захистити мене і наших діток. Для мене ти герой, мій захисник. Вітаю, ціную і люблю!

Коханий, вітаю тебе з 23 лютого! Мрію, щоб ти охороняв щастя нашій сім’ї так само пильно, як сигналізація на твоїй улюбленій машині. Згадуй про мене на розважальних зборах з друзями і пам’ятай, що тільки в моїх руках і нагорода, і трибунал.