День весілля — особливий день, який запам’ятовується на все життя. Хочу побажати якомога більше любові та взаєморозуміння, тому що без цих двох факторів побудувати міцну сім’ю не вийде. Нехай ваші діти будуть здоровими, щасливими і красивими їх прекрасні батьки.

Дорогі молодята! Нехай день, коли ви стали чоловіком і дружиною, назавжди запам’ятається не кількістю витрачених грошей, а яскравими емоціями і відчуттями! Нехай не зможуть розлучити ні вороги, ні друзі, ні суворий побут! Змагаються тільки в добрих словах і вчинках!

Дорогі молодята! У вас сьогодні найрадісніший день у житті — з цього моменту ви підете по життю разом, міцно тримаючись за руки, в усьому підтримуючи один одного. Щастя вам! І ніколи не випускайте з своєї руки долоню своєї другої половинки!

Дорогі молодята! Ви така красіва пара, так схожі на пару лебедів, що на очі навертаються сльози. Так будьте ж завжди цією гарною парою, схожих на благородних птахів не тільки грацією, а також міцною любов’ю і непохитною відданістю.

Дорогі молодята, зовсім скоро ви станете єдиним цілим. У ваш порт пришвартується корабель під назвою щастя. Бажаю щоб наступні слова зникли з вашого життя: горе, розлука і смуток. Нехай ваше сонце любові світить яскравіше інших і ніколи не гасне.

Наші дорогі молодята! Які ви сьогодні красиві, які зворушливі! Можна нескінченно милуватися вами! Я бажаю вам милуватися одне одним кожен день спільного життя, радіти один за одного і переживати немов за себе! Відтепер ви – єдине ціле!

Дорогі мої, хочу від усієї душі привітати з народженням нового осередку суспільства! Бажаю вам ніколи не сваритися, допомагати і розуміти один одного, адже розуміння і взаємовиручка — це головне в сім’ї. У вас все вийде! Здоров’я вам і вашим милим діткам.

З днем весілля сердечно вітаємо! Живіть дружно, мирно, у всьому і завжди підтримуючи один одного. Нехай ваше життя нагадує яскраву веселку після теплого, літнього дощику. Хай ніжність, пристрасть і турбота будуть з обох сторін!

Дорогі наречені! З весіллям! Бажаємо прожити у любові й злагоді багато-багато років! Не дозволяйте ні людям, ні обставинам зруйнувати ваш шлюб! Нехай кожен спільно прожитий день гріє душу, приносить радість і тепло!

Вітаю вас з найважливішим і чудовою подією у житті — з вашої весіллям! Ви сама прекрасна пара на світі, ви створені один для одного! Щиро, від усієї душі зичу вам безмежної любові, безмежного сімейного щастя, взаємоповаги, щоб спільне життя було довгим і казково красивою була наповнена яскравими успіхами та звершеннями. Хай ніжність і турбота постійно оточують вас. Нехай буде затишок, достаток і багато щасливих дітей у вашому домі!